a2b2

red bull box 225x150

pzu bezpieczny 225x140

spokey.jpg 225PX

LOGO

Podziel się

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

Współpraca

PRELEKCJE/SZKOLENIA z pokazem zdjęć czyli występy na żywo, dla: wszystkich (w tym firm, szkół, urzędów, instytucji kulturalnych, organizacji pozarządowych), w szczególności: o podróżach, wspinaczkach, wulkanach, o tysiącach przygód, o życiu i obyczajach odległych nam kultur, o motywacji, o świadomym ryzyku, o umiejętności podejmowania decyzji, o organizacji wypraw i logistyce, o dążeniu do wyznaczonych celów, o radzeniu sobie z trudnościami, o pracy w zespole. Z możliwością wykorzystania wiedzy i doświadczeń prawniczych, albowiem z wykształcenia jestem prawnikiem.

● ORGANIZATOR WYPRAW i innych wyjazdów. Gdzie tylko zechcesz.

● Zostań SPONSOREM moich wypraw i podróży. Zarówno tych zaplanowanych przeze mnie, jak i do miejsc wyznaczonych przez SPONSORA. W zamian za: reklamę poprzez umieszczenie nazwy SPONSORA w tytule wyprawy i eksponowanie jej w kontaktach z mediami, reklamę na stronie internetowej i w mediach społecznościowych; wykorzystanie wizerunku konsekwentnie budowanego od wielu lat; możliwość umieszczenia naszywek na ubraniach, dostarczenia zdjęć z banerem SPONSORA; możliwość stworzenia kampanii reklamowej w oparciu o realizowany projekt podróżniczy, przygotowanie różnych materiałów np. artykułów, filmów, zdjęć, bloga. POMOC W BUDOWIE WIZERUNKU SPONSORA, w REALIZOWANIU DZIAŁALNOŚCI MARKETINGOWEJ i PUBLIC RELATIONS. Możliwość podjęcia dłuższej współpracy.

REKLAMA NA STRONIE INTENETOWEJ. Strona jest dostępna na TABLETACH I SMARTFONACH.

ZDJĘCIA: dla potrzeb reklamy, na firmowy kalendarz, do powieszenia na ścianę, na plakat, do artykułu, albumu, książki… Z ponad 200 tysięcy zdjęć nie tylko podróżniczych na pewno coś wybierzemy. WYSTAWY ZDJĘĆ.

TESTY i RECENZJE m.in. sprzętu turystycznego i sportowego, usług. 

REKLAMA produktu/usługi połączona z KONKURSEM.

Prowadzenie tematycznego BLOGAMożliwość napisania ARTYKUŁÓW, KSIĄŻEK i innych PUBLIKACJI.

DZIENNKARZ, REPORTER, REDAKTOR, możliwość prowadzenia podróżniczych programów telewizyjnych, pisanie artykułów, przewodników, książek podróżniczych i beletrystycznych…

Dolomity Gawlik

TVP1 Gawlik

Sulawesi Gawlik

US Gawlik

021 z leniwcem res

Więcej w tej kategorii: « O mnie

nationalgeographic box

red bull 225x150

TOKFM box

iexpert 225X150px

stopka plecak

LogoStopka

stopka plecak

Strona używa informacji zapisanych za pomocą… plików cookies w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeżeli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki dotyczą…ce cookies. Więcej informacji można znaleźć‡ w naszej Polityce prywatności.