Zapraszam do WSPÓŁPRACY

PRELEKCJE / SZKOLENIA z pokazem zdjęć i filmów czyli występy na żywo, dla: wszystkich (w tym firm, szkół, urzędów, instytucji kulturalnych, organizacji pozarządowych), w szczególności: o podróżach, wspinaczkach, wulkanach, o tysiącach przygód, o życiu i obyczajach odległych nam kultur, o motywacji, o świadomym ryzyku, o umiejętności podejmowania decyzji, o organizacji wypraw i logistyce, o dążeniu do wyznaczonych celów, o radzeniu sobie z trudnościami, o pracy w zespole. Z możliwością wykorzystania wiedzy i doświadczeń prawniczych, albowiem z wykształcenia jestem prawnikiem ze sporym doświadczeniem. PROWADZENIE spotkań i imprez w roli KONFERANSJERA.
ORGANIZATOR TREKKINGÓW, WYPRAW i innych wyjazdów. Gdzie tylko zechcesz. Długie, krótkie, integracyjne. Polska i świat. Wieloletnie doświadczenie, blisko sto państw na sześciu kontynentach. Trekking w Himalajach, tropikalna Indonezja, afrykańskie safari z Kilimandżaro, Ameryka Łacińska czy najciekawsze zakamarki Europy – żaden problem. Albo wulkany z wybitnym znawcą tematu i autorem jedynego takiego: Projektu 100 Wulkanów.
REKLAMA NA STRONIE INTERNETOWEJ. Strona jest dostępna na TABLETACH I SMARTFONACH. Obecny jestem również w MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH.
TESTY i RECENZJE produktów i usług. ARTYKUŁY SPONSOROWANE, LINKI PARTNERSKIE, AFILIACJA. WSPARCIE MARKETINGOWE.
ZDJĘCIA: dla potrzeb reklamy, na firmowy kalendarz, do powieszenia na ścianę, na plakat, do artykułu, albumu, książki… Z kilkuset tysięcy zdjęć nie tylko podróżniczych na pewno coś wybierzemy. WYSTAWY FOTOGRAFICZNE. MATERIAŁY FILMOWE.
REKLAMA produktu/usługi połączona z KONKURSEM. Udział w KAMPANII REKLAMOWEJ.
WYPRAWA SPONSOROWANA – czyli zysk dla wszystkich stron. WYRÓŻNIJ SIĘ. Możesz zostać Sponsorem wyprawy zarówno tej zaplanowanej przeze mnie, jak i do miejsc wyznaczonych przez Ciebie. Rozpoznawalny podróżnik realizujący nietuzinkowe ekspedycje to duży kapitał. A PROJEKT 100 WULKANÓW – jest jedynym takim na świecie. O międzynarodowym zasięgu i sukcesach o znaczeniu historycznym. Kolejny sukces może być z Twoim udziałem.
DODATKOWYM ATUTEM podjętej współpracy może być umieszczenie nazwy Sponsora w tytule wyprawy i eksponowanie jej w kontaktach z mediami. Reklama na stronie internetowej i w mediach społecznościowych; wykorzystanie wizerunku konsekwentnie budowanego od wielu lat. W tym jako twarz marki lub ambasador marki. Istnieje możliwość dostarczenia zdjęć z banerem Sponsora; możliwość stworzenia kampanii reklamowej w oparciu o realizowany projekt podróżniczy, przygotowanie różnych materiałów np. artykułów, filmów, zdjęć, bloga. POMOC W BUDOWIE WIZERUNKU SPONSORA, w REALIZOWANIU DZIAŁALNOŚCI MARKETINGOWEJ i PUBLIC RELATIONS. Możliwość podjęcia dłuższej współpracy.
DZIENNKARZ, REPORTER, REDAKTOR, charakteryzuje mnie "lekkie pióro". Pisanie ARTYKUŁÓW, KSIĄŻEK i innych PUBLIKACJI – podróżniczych, przewodnikowych, beletrystycznych, felietonów. Możliwość prowadzenia PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH o podróżach i turystyce, o świecie czy naukowych.
● Prowadzenie tematycznego BLOGA.
● Każda inna ciekawa propozycja.

Telefon 696071795, email: kontakt@grzegorzgawlik.pl (więcej w zakładce KONTAKT).

nationalgeographic-box.jpg
redbull-225x150.jpg
tokfm-box.jpg
tvn24bis-225x150.jpg

Reklama

Image
Klauzula informacyjna RODO © 2024 Grzegorz Gawlik. All Rights Reserved.Projekt NRG Studio
stopka_plecak.png

Search