Blog

Blog

Bieg Dwóch Szczytów - Wisła 2014 - dla każdego, z nagrodami

Bieg Dwóch Szczytów - plakat promujący imprezę

Zapraszam wszystkich na imprezę biegową do Wisły – na BIEG DWÓCH SZCZYTÓW. Jest to pierwsza edycja, ale w planach są następne. W tym roku w dwie kolejne soboty 15 i 22 lutego odbędą się biegi na dystansach: 2499m i 8848m (start: Plac Bogumiła Hoffa). Czyli odpowiadających wysokości Rysów – najwyższej polskiej góry oraz Mount Everestowi – najwyższemu wzniesieniu na Ziemi. Przy czym trasa biegu jest pozioma z uwzględnieniem górskiego ukształtowania Wisły. Do tego biegi odbędą się po zachodzie słońca przy wyłączonym oświetleniu na trasie, dlatego niezbędne jest posiadanie latarek-czołówek. Nie będzie pomiaru czasu, nie ma ograniczeń wiekowych, nie ma opłaty wpisowej. Będą nagrody i inne atrakcje, a przede wszystkim przygoda i rekreacja dla całej rodziny.

Organizatorami są miasto Wisła i fundacja: POLISH WORKING DOG FOUNDATION, której jednym z podstawowych celów jest realizacja zadań w zakresie wspierania działań psów pracujących, w szczególności wykonujących zadania w zakresie ochrony życia i zdrowia ludzi poszkodowanych w wyniku wypadków i klęsk żywiołowych.

Osoby organizujące Bieg Dwóch Szczytów to w szczególności doświadczeni ratownicy GOPR i opiekunowie psów-ratowników, przedstawiciele Policji i Straży Pożarnej.

Więcej informacji na temat imprezy znajduje się m.in. TUTAJ

Serdecznie wszystkich zapraszam !!!

Poniżej na zdjęciach logo imprezy oraz  garść informacji. 


Znajdź mnie

Reklama

Wydarzenia

Brak wydarzeń

nationalgeographic-box.jpg
redbull-225x150.jpg
tokfm-box.jpg
tvn24bis-225x150.jpg

Reklama

Image
Klauzula informacyjna RODO © 2022 Grzegorz Gawlik. All Rights Reserved.Projekt NRG Studio
stopka_plecak.png

Search