Blog

Blog

Patronat Rektora Uniwersytetu Śląskiego nad PROJEKTEM 100 WULKANÓW Grzegorza Gawlika

Pozostał miesiąc do wyprawy. Przygotowania idą pełną parą. Jest tego strasznie dużo jak na jednego człowieka. A może wyprawa jest za duża? Tylko ja inaczej nie potrafię.
Pośród żmudnych i mało efektownych przygotowań, oby efektywnych, zawsze cieszą takie wiadomości jak ta: Honorowy patronat nad projektem objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.

Miło że mój Uniwersytet o mnie pamięta i mi kibicuje. 100 WULKANÓW to projekt wieloletni, a wyprawa 2015/2016 ma tyle celów, że ciężko ująć je w tytule, byłby za długi. Dlatego najkrócej jest ująć temat zbliżającego się wyjazdu następująco: Najwyższe i najaktywniejsze wulkany Ameryki Południowej i Północnej. A że niektóre są przy okazji najwyższe na Ziemi i jeden z nich jest najwyższym aktywnym wulkanem naszej planety - to tym lepiej.

Zdjęcia, które można zobaczyć poniżej powstały dla Uniwersytetu Śląskiego rok temu, w bytomskich DOLOMITACH. Często trenuję w tej okolicy, toteż oczywistym był wybór tej lokalizacji na sesję fotograficzną. Więcej o tym wspaniałym miejscu pisałem: Polskie DOLOMITY - Wielki Kanion Bytomski i Wielki Kanion Tarnogórski.

Autorem zdjęć jest magik aparatu fotograficznego i innych urządzeń rejestrujących obraz, także ruchomy - Szymon Nawrat. Dzięki Mistrzu! O tym czym się zajmuje Szymon i jego ekipa można zobaczyć: TOINSPIRETOINSPIRE-facebook.


Znajdź mnie

Reklama

Wydarzenia

Brak wydarzeń

nationalgeographic-box.jpg
redbull-225x150.jpg
tokfm-box.jpg
tvn24bis-225x150.jpg

Reklama

Image
Klauzula informacyjna RODO © 2024 Grzegorz Gawlik. All Rights Reserved.Projekt NRG Studio
stopka_plecak.png

Search