Blog

Blog

Telewizja, Radio, Prasa o sukcesach wyprawy GRZEGORZA GAWLIKA – Projekt 100 Wulkanów

Gdy w roku 2006 rodził się PROJEKT 100 WULKANÓW na dnie mongolskiego wulkanu, nie zdawałem sobie sprawy, że uruchomiłem tak gigantyczne przedsięwzięcie i spotka się ono z tak licznym zainteresowaniem mediów.

 

Internet, Telewizja, Radio, Prasa - ostatnie medialne doniesienia:

O zakończonej niedawno wyprawie miałem okazję opowiadać w programach: Świat Się Kręci w TVP 1,  Studio Telewizyjna 1 w TVP Katowice i w TVN24 Biznes i Świat (Pokaż nam świat). Materiały o projekcie znalazły się w Teleexpresie Extra w TVP INFO oraz w Aktualnościach TVP Katowice. Posłuchać można było w Trójce - Polskie Radio i dwukrotnie w audycji Za Horyzontem w Polskim Radiu Katowice. U progu wyprawy i po jej zakończeniu.

 

Poczytać można było w wydaniach papierowych, internetowych albo w jednych i drugich, między innymi na stronie Redbull.com i to kilkukrotnie (jeden, dwa), tak samo na blogu Wulkanyswiata.blogspot.com (m.in.: Monte Pissis, Sangay, Popocatepetl W specjalnym wydaniu magazynu Wyprawy 4x4 przygotowanym na zlot Toyoty. Jak również w lutowym wydaniu magazynu Poznaj Świat, w portalgorski.pl (kilkukrotnie), kolosy.pl, newsjs.com.

 

W licznych lokalnych mediach: Dziennik Zachodni - Bytom i Bytom.naszemiasto.pl(jeden, dwa, jubileusz szkoły), w katowickiej Gazecie Wyborczej i dzienniku Fakt.  Na portalach Bytom.pl, Mojbytom.pl, i Piekaryslaskie.com.pl, Super-nova.pl, w tygodniku Życie Bytomskie. Na stronie internetowej TVS (Telewizja Silesia), Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Klubu Wysokogórskiego w Katowicach. Na stronach sponsorów: Spokey i Iexpert Insurance. Z ciekawostek wspomnę też o twitterze Ambasady Polskiej w Mexico City.

 

To nie jest pełna lista mediów, które w ostatnim czasie informowały o zakończonej w marcu wyprawie i o Projekcie 100 Wulkanów. O tym, że nastąpiła emisja albo publikacja materiału wiem tylko wtedy, gdy brałem fizyczny udział w jego przygotowaniu albo gdy ktoś mnie poinformuje o tym. Ponadto, rozbudowane media z dostarczonych i nagranych materiałów, przygotowują różne rzeczy, emitując i publikując w różnych miejscach(kanałach telewizyjnych, portalach internetowych itd.).

 

Dzięki stronie internetowej i kanałowi Youtube, przedstawiciele świata mediów , mogą przygotować materiał nie angażując mnie w to. Mają tam wszelkie potrzebne informacje, zdjęcia, filmy. Jednych (mi wiadomych) i drugich materiałów, z pewnością przybędzie.

 

W ostatnim czasie było również trochę okazji do poopowiadania o ostatniej wyprawie. Szkoły, biblioteki, domy kultury i inne instytucje promocyjno-kulturalne, festiwale podróżnicze, prywatne podmioty. Od morza aż po góry.

 

W kilku miejscach można było oglądać moje zdjęcia: w Centrum Handlowym Plejada w Bytomiu (wystawę zorganizowaną przez Bytomskie Centrum Kultury), mini wystawę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach. Jak również próbkę zdjęć w budynku Polskiego Radia w Katowicach na spotkaniu podróżniczym zorganizowaną przez Panią Beatę Tomanek.

 

Warto też przypomnieć pewne wydarzenia z przed ostatniej wyprawy - kliknij w:

Media przed wyprawą 2015/2016.

Partnerzy wyprawy 2015/2016.

Flaga Narodowa od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

List polecający Ambasadora Chile w Polsce.

Patronat Rektora Uniwersytetu Śląskiego.

Patronat Klubu Wysokogórskiego w Katowicach.

Elementy naukowe Projektu 100 wulkanów.

 

Na zdjęciach: przykłady z Flagą Prezydencką, logami Sponsorów i Patronów oraz kilka przykładowych zdjęć nawiązujących do powyższego tekstu.


Znajdź mnie

Reklama

Wydarzenia

Brak wydarzeń

nationalgeographic-box.jpg
redbull-225x150.jpg
tokfm-box.jpg
tvn24bis-225x150.jpg

Reklama

Image
Klauzula informacyjna RODO © 2024 Grzegorz Gawlik. All Rights Reserved.Projekt NRG Studio
stopka_plecak.png

Search