Blog

Blog

Najwyższe wulkany świata – Grzegorz Gawlik promuje wyprawę w mediach

Do startu zostało już bardzo niewiele czasu, a jeszcze tyle rzeczy do zrobienia. Tonę w papierach, mapach i w sprzęcie. Czyli jak zwykle. W pojedynkę ogarnąć chaos nie jest łatwo, ale mam doświadczenie :).
Z wyprawy w miarę możliwości będę się starał pisać na blogu o mojej walce z wulkanami, lecz ze względu na samotną podróż i dzikość niektórych miejsc, będą przestoje.

Tymczasem o wulkanach można było, można nadal i będzie można dowiedzieć się z różnych przekazów medialnych.

Najbliższe okazje to: 29 październik TVP KATOWICE (patron medialny wyprawy) - kolejna wizyta u Pani Bożeny Klimus - w programie: Studio Telewizyjna 1 o 20:00, 31 październik TVP.INFO (prawdopodobnie około 10:15), Polskie Radio Katowice wyemituje niedawno nagraną audycję z Panią Beatą Tomanek "Za Horyzontem" (prawdopodobnie 21 listopada(sobota) około 14:00, ciąg dalszy jak wrócę), a Pani Anna Jurzyca z Radia Piekary pewnie jeszcze w październiku wpuści na antenę nagraną rozmowę.

Red Bull szykuje kolejne artykuły, które pewnie ukażą się tuż przed wylotem (m.in: Redbull.com - sprzęt na wulkany), jak również miesięcznik Poznaj Świat (patron medialny wyprawy) napisze o wyprawie. W najnowszym wydaniu miesięcznika Podróże, można znaleźć informację na temat wyprawy (zdaje się, że na stronie 12). Można było o niej posłuchać w radiu TOK.FM i Trójce Polskie Radio, a w ostatnich dniach poczytać w Dzienniku Zachodnim, na portalach piekaryslaskie.com.pl i INTERIA360, blogu wulkanyswiata.blogspot.com, na stronie internetowej Uniwersytetu Śląskiego, i  w paru innych miejscach. Kilka rzeczy jest w przygotowaniu. Niektóre efekty: Gazeta Wyborcza - Magazyn Katowice.

Wsparcie informacyjne o wyprawie zapewniają: TVP.INFO i TVP Katowice, Polskie Radio Katowice, RedBull.com, Poznaj Świat, Interia360.pl, Uniwersytet Śląski


Znajdź mnie

Reklama

nationalgeographic-box.jpg
redbull-225x150.jpg
tokfm-box.jpg
tvn24bis-225x150.jpg

Reklama

Image
Klauzula informacyjna RODO © 2020 Grzegorz Gawlik. All Rights Reserved.Projekt NRG Studio
stopka_plecak.png

Search