Blog

Blog

Konferencja Wellness by Oriflame i KATOWICE nocą

Nie tak dawno w Katowicach odbyła się konferencja Wellness by Oriflame. W efektownym architektonicznie Międzynarodowym Centrum Kongresowym położonym obok Spodka. Produkty wellness i suplementy diety w Polsce mają się dobrze, a bohaterowie niniejszego artykułu fantastycznie. Co nie dziwi, gdy uświadomimy sobie że mają badania kliniczne co na rynku jest de facto niespotykane, zostały opracowane przez szwedzką słynną klinikę, w której pierwsze skrzypce gra równie słynny profesor Stig Steen. Czyli są najwyższej jakości, oczywiście naturalne, także wyprodukowane z dbałością o środowisko. Bo Szwedzi już tak mają i bardzo dobrze. 

Jednak tym razem jeden bohater był szczególny. Mianowicie na rynek po latach naukowej pracy trafił suplement:  WAPŃ POCHODZENIA MORSKIEGO i WITAMINA D. Nasz organizm nie produkuje wapnia, musimy przyjąć go z zewnątrz, a ze względu na małe ilości słońca my Polacy bardzo potrzebujemy witaminy D. Instytut w Igelosa opatentował recepturę, którą nasz organizm łatwo przyswoi. Wapń pochodzenia morskiego - unikalny Aquamin - jest pozyskiwany z rejonów Islandii i charakteryzuje się wyjątkowo korzystną przyswajalnością, tak samo jak zawarta w kapsułkach witamina D, która jest niezbędna do prawidłowego wchłaniania wapnia. Kapsułki są w 100% naturalne, nie zawierają cukru. 

Oprócz opowieści o nowym produkcie i dotychczasowych bestsellerach, oprócz sprawozdania jak szybko rozwija się marka Wellness by Oriflame, nie zabrakło momentów szczególnych. Wellnessy otrzymały nagrodę: Laur Klienta i Konsumenta Odkrycie 2018, a słynne Wellnespacki (w których równie słynna astaksantyna) otrzymały Certyfikat Zdrowa Marka Roku 2019. Psychodietetyk Ela Lange nie tylko użyła znanego stwierdzenia - jesteś tym co jesz, ale zwróciła uwagę na coś co na pierwszy rzut oka oczywiste nie jest. Jedzenie to najintymniejsza czynność. Wprowadzamy produkty do naszego organizmu. Od ich jakości, wartości odżywczych, witamin, mikroelementów zależy stan naszego zdrowia, jak długo będziemy żyli, jak długo będziemy dobrze wyglądać i będziemy sprawni. Nie tylko od tego, ale każdy się zgodzi, że właściwe odżywianie odgrywa bardzo ważną rolę. Nie ma też dzisiaj wątpliwości, że jedzenie ma dużo mniej witamin, potrzebnych mikroelementów, i coraz częściej niemożliwe jest zaspokojenie potrzeb organizmu z pożywienia. Tu z pomocą przychodzą suplementy diety. Ale by nie były to pieniądze wyrzucone w błoto, tylko produkty mające pozytywne znaczenie dla naszego zdrowia, suplementy muszą być dobrej jakości, naturalne, odpowiednio stworzone z odpowiednich składników. Takie jak Wellness by Oriflame.

Minęło 10 lat od wprowadzenia ich na rynek, instytut naukowy w Igelosa odwiedzają goście i naukowcy z całego świata, by zapoznać się z osiągnięciami zespołu  profesora Stig Steena. Niedawno z wizytą przybył Papież Franciszek i Królowa Szwecji Sylwia.  

Więcej informacji na temat suplementów jest: TUTAJ

A formularz rejestracyjny pozwalający robić zakupu ze zniżką 20% (wszystkich produktów w ofercie Oriflame) znajduje się: TUTAJ

NA ZDJĘCIACH: Katowice w ostatnich latach wyładniały dlatego oprócz migawek z Ogólnopolskiej Konferencji Wellness by Oriflame można zobaczyć Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Spodek, niższy z wieżowców KTW1 wybudowany przez właścicieli m.in. firmy Famur (wyższy wieżowiec niedługo będzie budowany). Na zdjęciach również katowicki Rynek i wejście do dworca kolejowego oraz okoliczne ulice w tym deptak - ul. 3 Maja. Ponadto jestem w towarzystwie kobiet sukcesu Oriflame - Ewy Janiec, Marzeny Gruzy, a także Rafała Mikołajczyka - naszego kolarskiego paraolimpijczyka, który mimo wypadku nie poddał się, pokazał niezwykły hart ducha i jest czynnym sportowcem oraz bardzo pozytywnym człowiekiem.


Znajdź mnie

Reklama

nationalgeographic-box.jpg
redbull-225x150.jpg
tokfm-box.jpg
tvn24bis-225x150.jpg

Reklama

Image
Klauzula informacyjna RODO © 2020 Grzegorz Gawlik. All Rights Reserved.Projekt NRG Studio
stopka_plecak.png

Search