Testy i Porady

Testy i Porady

Szlaki bez Granic - Teraz UBEZPIECZENIE chroni także na ściance wspinaczkowej

Prośby środowiska górskiego i wspinaczkowego zostały wysłuchane, dzięki temu świetne ubezpieczenie stało się jeszcze świetniejsze. Ono cały czas posiada walory, o których pisałem: TUTAJ

Składkę wyliczyć i kupić można: TUTAJ

Ale obecnie chroni także podczas wspinaczki sportowej na sztucznych ściankach. Gdzie uprawiamy sport, trenujemy, uczymy się, zażywamy rekreacji.

Zakres terytorialny pozostał bez zmian: Polska plus pas przygraniczny - aż 30 km w głąb krajów sąsiadujących z Polską. A na przykład na Słowacji, gdy nie mamy ubezpieczenia, pokrywamy wszystkie koszty akcji ratowniczej z własnej kieszeni.

Polisa Szlaki bez Granic obejmuje: koszty poszukiwań i ratownictwa, koszty leczenia, koszty transportu do kraju (gdy zdarzy się wypadek poza polską granicą), assistance (np. pomoc tłumacza czy psychologa). 

Lecz to nie wszystko, bo ubezpieczenie zawiera tzw. NNW – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, które pozwoli podreperować nadszarpnięty wypadkiem budżet. Wypłata odszkodowania w programie Szlaki bez Granic jest w najkorzystniejszym systemie „procent za procent” – za 1% doznanego uszczerbku wypłacany jest 1% sumy ubezpieczenia. A więc dostaniemy odszkodowanie nawet za drobny uraz. Możemy je przeznaczyć na leczenie, rehabilitację czy sprzęt rehabilitacyjny.

W polisie Szlaki bez Granic funkcjonuje ubezpieczenie OC (do wysokości wybranej sumy ubezpieczenia). Jeśli wyrządzimy komuś szkodę, np. na skutek kolizji na ściance, nie będziemy musieli pokrywać jej z własnej kieszeni. Pieniądze za zniszczony sprzęt, na rehabilitację czy odszkodowanie wyasygnuje ubezpieczyciel.

Jeśli ktoś poszukuje ubezpieczenia na wyjazd zagraniczny, świetnym rozwiązaniem będzie ubezpieczenie: BEZPIECZNY POWRÓT.

I pamiętajcie, zawsze należy zapoznać się z:


nationalgeographic-box.jpg
redbull-225x150.jpg
tokfm-box.jpg
tvn24bis-225x150.jpg

Reklama

Image
Klauzula informacyjna RODO © 2023 Grzegorz Gawlik. All Rights Reserved.Projekt NRG Studio
stopka_plecak.png

Search