Blog

Blog

Radio, Telewizja, Wystawa, Prelekcje - Grzegorz Gawlik

Po powrocie z Tanzanii, jak zwykle gdy jestem w Polsce, oddałem się różnym działaniom związanym z podróżniczym życiem. Opowieści o świecie. Działania promocyjne i marketingowe. W końcu mój koronny PROJEKT 100 WULKANÓW trwa 14-sty rok. Niedługo piękny jubileusz, na który szykuję niespodzianki, ale wszystko w swoim czasie :). 

Bardzo miłym momentem był Dzień Kobiet w Bielsku-Białej. Na opowieści podróżnicze do Domu Kultury w Wapienicy zawitało stu kilkudziesięciu gości, dwie trzecie to Kobiety. Organizatorzy przygotowali dla każdej z Pań piękne kwiaty, które wspólnie wręczyliśmy po spotkaniu. Temat był adekwatny do obchodzonego święta, opowiadałem o Kobietach w Nepalu, o wspaniałych nepalskich trekkingach również. W Bielsku i okolicach mam wielu Przyjaciół, dlatego tradycyjnie mój pobyt na Podbeskidziu się przedłużył. Miałem między innymi okazję być na koncercie w znanym jazz clubie Metrum, skąd na żywo transmitowany był program TRÓJKI - Polskiego Radia. Notabene w tymże Radiu z siedzibą na ul. Myśliwieckiej w Warszawie gościłem w audycji Pawła Drozda - Świat z lotu Drozda. Opowiadałem o wulkanach z naciskiem na Superwulkan Yellowstone. Odwiedziłem też Sygnały Dnia w Radiowej Jedynce Polskiego Radia, gdzie tematem były wizy i przekraczanie granic. Natomiast o krajach szczęśliwości opowiadałem w studiu telewizji TVN24 Biznes i Świat

Wracając do Beskidów, skorzystałem z zaproszenia miasta Wisła i organizatorów polsko-czeskiego festiwalu podróżniczo-muzycznego Czekając na Wiosnę (Jarni Ozveny). Opowiadałem o wulkanach, jak to często bywa. W gronie znamienitych gości jak himalaista Ryszard Pawłowski i mistrz od szybowców Sebastian Kawa. Z Ryszardem spotkałem się również podczas jego prelekcji w Bibliotece w Katowicach (Koszutka), w której miała miejsce moja Wystawa Fotograficzna z Himalajów Nepalu - Z PLECAKIEM PRZEZ NEPAL. Opowiadałem też o Nepalu, ale w filii w Katowicach - Szopienicach. Z opowieściami podróżniczymi dotarłem także do Oddziału PTTK w Bytomiu i do Chełma na Dni Kultury Chrześcijańskiej

Nie dałoby się realizować ambitnych projektów podróżniczych bez partnerów za co należą im się serdeczne podziękowania:

Z Ryszardem Pawłowskim działamy w Bergans Team - Sklepgorski.pl.

By mieć końskie zdrowie warto dbać o właściwy dobór witamin i mikroelementów, a rejestrując się poprzez ten LINK, można nabyć ze zniżką 20% naturalne i wysokiej jakości suplementy diety marki Wellness by Oriflame i przy okazji inne produkty z pod marki Oriflame. 

Ubezpieczenie podczas podróży to szalenie ważna rzecz, więc odsyłam do dwóch polskich ubezpieczeń szytych na miarę: BEZPIECZNY POWRÓT (zagranica) i SZLAKI BEZ GRANIC (Polska i tereny przygraniczne).

NA ZDJĘCIACH: Siedziba Polskiego Radia w Warszawie przy Alei Niepodległości i Radiowej Trójki koło Stadionu Legii Warszawa na ul. Myśliwieckiej. Jak również siedziba TVN i studio TVN24BiS. Później prelekcje w Belsku-Białej i Wiśle, w Katowicach, w tym wystawa fotograficzna oraz w Bytomiu i w Chełmie niedaleko Lublina. Na końcowych zdjęciach jestem z Ryszardem Pawłowskim i z Ryszardem Zawadą. 


Znajdź mnie

Reklama

nationalgeographic-box.jpg
redbull-225x150.jpg
tokfm-box.jpg
tvn24bis-225x150.jpg

Reklama

Image
Klauzula informacyjna RODO © 2020 Grzegorz Gawlik. All Rights Reserved.Projekt NRG Studio
stopka_plecak.png

Search