Blog

Blog

Kilimanjaro (Kilimandżaro) - Uhuru – Safari (Serengeti, Ngorongoro) - Meru (Tanzania)

Szczyt Kilimanjaro 5895m (Uhuru)

Kolejny wyjazd do Tanzanii się zakończył. Cieszy bardzo sukces mojej Grupy (wyjazd zrealizowany dla firmy Pamir). Wszystko co było do osiągnięcia zostało osiągnięte. W komplecie stanęliśmy na Małym Meru 3820m, Meru 4566m i Kilimanjaro 5895m. A łatwo nie było, dla niektórych niezła szkoła życia. Na safari zobaczyliśmy mnóstwo zwierząt w tym Wielką Piątkę, a to nieczęste - lew, bawół, słoń, nosorożec, lampart. I wiele wiele innych. Parki Narodowe Kilimanjaro (Kilimandżaro), Arusha, Ngorongoro czy Serenegti - oferują niesamowite krajobrazy i obcowanie z przyrodą. Tanzanio, do następnego razu.

Chcesz ze mną pojechać do TANZANII zapraszam do zgłoszenia:  tel. +48 696071795, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Czytaj ofertę również: TUTAJ

Przy okazji jeszcze raz bardzo dziękuję: Irenie, Beacie, Ewelinie, Sławkowi, Zbyszkowi, Adamowi i Waldkowi za dzielną walkę i gratuluję sukcesów! Zostaną na całe życie!

Grzegorz Gawlik


Znajdź mnie

Reklama

Wydarzenia

Brak wydarzeń

nationalgeographic-box.jpg
redbull-225x150.jpg
tokfm-box.jpg
tvn24bis-225x150.jpg

Reklama

Image
Klauzula informacyjna RODO © 2022 Grzegorz Gawlik. All Rights Reserved.Projekt NRG Studio
stopka_plecak.png

Search